Płyta grzewcza Amica PGCD 6111 AOB czarny
Amica PGCD 6111 AOB czarny 2022 rokruszty żeliwne biały czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica PGCD 6111 AOB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Płyta gazowa AMICA PGCD6111AOB Czarne szkło | 999 zł |
Płyta gazowa Amica PGCD6111AOB 21146 | 969 zł |
Płyta grzewcza Amica PGCD6111AoB | 969 zł |
Płyta gazowa Amica PGCD6111AOB Czarna Palnik Wok | 969 zł |
Modyfikacje Amica PGCD 6111 AOB
Ceny na Amica PGCD 6111 AOB |
---|---|---|---|---|
Amica PGCD 6111 AOW biały | od 999 zł | 3 oferty | ||
Amica PGCD 6111 AOB czarny | od 969 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →