Lodówka Amica FK 2965.3 LAA granatowy
Zdjęcia 12 |
Amica FK 2965.3 LAA granatowy 2020 rokretro |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica FK 2965.3 LAA granatowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Amica FK2965.3LAA 1171280 | 2 479 zł |
Amica FK2965.3LAA 181cm Jasnoniebieski | 2 499 zł |
Amica FK2965.3LAA 181cm Jasnoniebieski | 2 499 zł |
Modyfikacje Amica FK 2965.3 LAA
Ceny na Amica FK 2965.3 LAA |
---|---|---|---|---|
Amica FK 2965.3 GAA beżowy | od 2 364 zł | 16 oferty | ||
Amica FK 2965.3 RAA czerwony | od 2 349 zł | 6 oferty | ||
Amica FK 2965.3 LAA granatowy | od 2 479 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →