Zmywarka Amica DFM 42D7 TOQWH biały
Zdjęcia 7 |
Wąska wolnostojąca zmywarka z osuszaniem kondensacyjnym, niezawodnym i cichym silnikiem inwerterowym SilentDrive 2.0 BLDC, funkcją pary, elektronicznym systemem sterowania i uniwersalnym 3-stopniowym systemem załadunku. Pozycjonowany jako produkt w kategorii średniej ceny w roku 2021. Przeznaczony do montażu w małych kuchniach, gdzie niewielka szerokość szafki (44,8 cm) ma znaczenie dla prawidłowego rozmieszczenia sprzętów i mebli kuchennych.
Model ten może wykonać w 100% automatyczne i nienagannie wysokiej jakości mycie aż do 10 kompletnych zestawów naczyń. Trzy poziomy załadunku (dwa kosze i dodatkowa górna plastikowa taca na sztućce) pozwalają szybko i optymalnie umieścić w zmywarce Amica DFM 42D7 TOQWH nie tylko talerze, kubki, garnki, patelnie, ale także części robotów kuchennych, a nawet ruszty kuchenne. Zaprojektowany z myślą o potrzebach domowych rodziny liczącej maksymalnie 5 osób, pomoże w szybkim umyciu naczyń po rodzinnej uczcie lub przyjęciu. Model ten wyposażony jest w praktyczny elektroniczny system sterowania, który umożliwia korzystanie z 7 programów (w tym higienicznego oczyszczania parą SteamPower). Do niewątpliwych zalet tego modelu należy także niski poziom hałasu (44 dB), możliwość automatycznej kontynuacji cyklu po zaniku prądu oraz funkcja automatycznego otwierania drzwiczek dla lepszego suszenia.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Kup Amica DFM 42D7 TOQWH biały
Wszystkie ceny 14 →Amica Zmywarka DFM42D7TOqWH HWAMIW45D7TOQWH | 1 509 zł |
Zmywarka Amica DFM42D7TOqWH 1191254 | 1 699 zł |
Amica Zmywarka DFM42D7TOqWH HWAMIW45D7TOQWH | 1 556 zł |
Amica Zmywarka DFM42D7TOqWH 58611 | 1 509 zł |
Zmywarka Amica DFM42D7TOqWH | 1 448 zł |
Modyfikacje Amica DFM 42D7 TOQWH
Ceny na Amica DFM 42D7 TOQWH |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 42D7 TOQWH biały | od 1 448 zł | 15 oferty | ||
Amica DFM 42D7 TOQSH stal nierdzewna | od 1 548 zł | 13 oferty |