Kuchenka Amica 618GES2.33HZpTaN Xx stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Amica 618GES2.33HZpTaN Xx stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 618GES2.33HZpTaN Xx stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica 618GES2.33HZpTaNXx Kuchnia gazowo-elektryczna HWAMIKMBZPTANXX | 1 659 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 618GES2.33HZpTaN(Xx) 55591 | 1 639 zł |
Amica 618GES2.33HZpTaNXx Kuchnia gazowo-elektryczna 38159 | 1 694 zł |
Amica 618GES2.33HZpTaNXx Kuchnia gazowo-elektryczna 38159 | 1 659 zł |
Kuchenka Amica 618GES2.33HZpTaN(Xx) | 1 629 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości kuchenki Amica 618GES2.33HZpTaN Xx:
- Szklana pokrywa płyty
- Szuflada wyciągana
PolecamyPorównaj w tabeli →