Плита Amica 618GES2.33HZpTaN Xx нержавіюча сталь
Фото 6 |
Amica 618GES2.33HZpTaN Xx нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 618GES2.33HZpTaN Xx нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amica 618GES2.33HZpTaNXx Kuchnia gazowo-elektryczna HWAMIKMBZPTANXX | 1 659 zł |
Amica 618GES2.33HZpTaN(Xx) AGDW-KUCH-AMI-204 | 1 680 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 618GES2.33HZpTaN(Xx) 55591 | 1 639 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna AMICA 618GES2.33HZpTaN(Xx) | 1 639 zł |
Amica 618GES2.33HZpTaNXx Kuchnia gazowo-elektryczna 38159 | 1 694 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості плити Amica 618GES2.33HZpTaN Xx:
- Скляна кришка варильної поверхні
- Висувний ящик
РекомендуємоПорівняти в таблиці →