Kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA W biały
Wideo 1Zdjęcia 23 |
Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA W biały biały stal nierdzewna |
|
Pełnowymiarowa kuchenka domowa z płytą gazową i naprawdę dużym i pojemnym piekarnikiem elektrycznym. Został wprowadzony na rynek w 2020 roku i jest pozycjonowany przez producenta w średnim segmencie cenowym. Model wyposażony jest w klasyczną czteropalnikową płytę gazową z niezawodną wielowarstwową powłoką emaliowaną, którą dość łatwo wyczyścić z różnego rodzaju zabrudzeń, co upraszcza proces utrzymania pieca w czystości i porządku.
Jednocześnie producent dostarcza palnik turbo z podwójnym rzędem płomieni, który zapewni najszybsze możliwe nagrzanie do pożądanej temperatury, a także może służyć jako dobre rozwiązanie do gotowania tradycyjnych dań kuchni azjatyckiej. Masywne ruszty żeliwne zapewniają niezbędną stabilność naczyniam umieszczonym nad ogniem, a jednocześnie można je myć w zmywarce. Zwróć również uwagę na fakt, że kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA W wyposażona jest w piekarnik o pojemności 77 l. Producent początkowo dostarczył zestaw 11 trybów gotowania w piekarniku, w tym różne kombinacje z wykorzystaniem grilla elektrycznego i systemu konwekcyjnego. Zapewniona jest funkcja czyszczenia komory parą. Drzwi z przeszkleniem trójwarstwowym zawsze pozostają zimne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Kup Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA W biały
Kuchnia AMICA 6123GED3.39HZPTSDPNA(W) | 1 689 zł |
Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(W) Termoobieg | 1 689 zł |
Kuchnia AMICA 6123GED3.39HZPTSDPNA(W) | 1 689 zł |
Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(W) Termoobieg | 1 799 zł |
Modyfikacje Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA W
Ceny na Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA W |
---|---|---|---|---|
Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA W biały | od 1 689 zł | 5 oferty | ||
Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA Xx stal nierdzewna | od 1 689 zł | 2 oferty |