Procesor AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 MPK (100-100000510MPK)
Wideo 10 |
AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 MPK |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 MPK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD AM4 RYZEN 3 4100 4X38GHZ/4MB MPK 100-100000510MPK | 414 zł |
Procesor AMD Ryzen 3 4100, 3.8 GHz, 4 MB, MPK (100-100000510MPK) | 513 zł |
Amd Ryzen 3 4100 Mpk 3.8 Ghz Cpu Posrebrzany 100-100000510MPK | 355 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 3 Renoir-X
Ceny na AMD Ryzen 3 Renoir-X |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 BOX | od 292 zł | 30 oferty | ||
AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 MPK | od 355 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 3 Renoir-X 4100 OEM | od 411 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →