Zlewozmywak kuchenny Alveus Galeo 20 790x500 (1128553)
Zdjęcia 11 |
Alveus Galeo 20 |
|
Zasuwa i syfon mogą być sprzedawane oddzielnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Galeo 20 790x500
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1128553 GALEO 20 Stalowy zlewozmywak kuchenny z ociekaczem stal nie | 534 zł |
Alveus Galeo 20 1128553 Stalowy | 1 349 zł |
Galeo 20 790X500 Zlew Wpuszczany | 1 324 zł |
Alveus Galeo 20 1128553 Stalowy | 1 399 zł |
Zlew ALVEUS GALEO 20 SATYNA (1128553) | 1 319 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Alveus Galeo 20
Ceny na Alveus Galeo 20 |
---|---|---|---|---|
Alveus Galeo 10 615x500 | od 1 042 zł | 7 oferty | ||
Alveus Galeo 20 790x500 | od 534 zł | 8 oferty | ||
Alveus Galeo 30 860x500 | od 761 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →