Śpiwór Altus Andes 1500 H30
Zdjęcia 5 |
Altus Andes 1500 H30 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Altus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Altus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Altus Andes 1500 H30
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ANDES 1500D H30 IZQ temperatura -12C do 44C granatowy kształt mumii pióro | 1 326 zł |
Altus Andes 1500 H30 Sleeping Bag Czarny Long / Right Zipper | 1 260 zł |
Altus Andes 1500 H30 Sleeping Bag Czarny Long / Left Zipper | 1 260 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →