Mikrofon AKG C5
Zdjęcia 4 |
AKG C5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AKG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AKG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AKG C5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AKG Mikrofon pojemnościowy C5 trzymany w dłoni 3138X00100 | 1 147 zł |
AKG C5 profesjonalny pojemnościowya wokalny mikrofon 700-04010 | 1 129 zł |
AKG C5 Profesjonalny mikrofon pojemnościowy do wokali ołowianych i podkład | 1 553 zł |
Profesjonalny mikrofon do skraplacza głosowego AKG C5 z podstawką i kablem | 1 078 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →