System radiowy AKG WMS40 Mini Dual Vocal Set
Wideo 1Zdjęcia 2 |
AKG WMS40 Mini Dual Vocal Set |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AKG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AKG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AKG WMS40 Mini Dual Vocal Set
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw bezprzewodowy AKG WMS40 US45 A/C z dwoma mikrofonami | 800 zł |
Zestaw bezprzewodowy AKG WMS40 US45 A/C z dwoma mikrofonami AKG WMS40 US45 | 800 zł |
AKG AKG WMS40 Mini2 Vocal/Instrumental Dual ISM2: 864.375MHz + ISM3: 864.8 | 990 zł |
System bezprzewodowy AKG WMS40 Mini Dual Mix ISM 2/3 700-40118 | 1 046 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →