Радіосистема AKG WMS420 Presenter Set
AKG WMS420 Presenter Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKG WMS420 Presenter Set
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AKG AKG WMS420 Presenter | 1 419 zł |
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy AKG WMS420 pasmo U1 700-42504 | 2 271 zł |
Bezprzewodowy system instrumentalny AKG WMS420 pasmo U1 WMS420INSETBDU1 | 1 857 zł |
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy AKG WMS420 pasmo D 700-42505 | 1 836 zł |
Bezprzewodowy system wokalny AKG WMS420 pasmo U1 WMS420VOCSETBDU1 | 1 857 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →