Мікрофон AKG C5
Фото 4 |
AKG C5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKG C5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AKG Mikrofon pojemnościowy C5 trzymany w dłoni 3138X00100 | 1 147 zł |
AKG C5 profesjonalny pojemnościowya wokalny mikrofon 700-04010 | 1 129 zł |
AKG C5 Profesjonalny mikrofon pojemnościowy do wokali ołowianych i podkład | 1 553 zł |
Profesjonalny mikrofon do skraplacza głosowego AKG C5 z podstawką i kablem | 1 078 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →