System radiowy AKG WMS420 Presenter Set
AKG WMS420 Presenter Set |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AKG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AKG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AKG WMS420 Presenter Set
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AKG AKG WMS420 Presenter | 1 419 zł |
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy AKG WMS420 pasmo U1 700-42504 | 2 271 zł |
Bezprzewodowy system instrumentalny AKG WMS420 pasmo U1 WMS420INSETBDU1 | 1 857 zł |
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy AKG WMS420 pasmo D 700-42505 | 1 836 zł |
Bezprzewodowy system wokalny AKG WMS420 pasmo U1 WMS420VOCSETBDU1 | 1 857 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →