Mikrofon AKG D7 S
AKG D7 S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AKG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AKG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AKG D7 S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akg - D-7 superkardioidalna kapsułka mikrofonowa do serii ht-4500 D7WL1 | 802 zł |
AKG D7 włączony mikrofon 700-04019 | 800 zł |
AKG AKG D 7 S Mikrofon dynamiczny wokalny D7S | 803 zł |
Mikrofon przełączany AKG D7 z podstawką i kablem 3139X00020-Pack | 875 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →