Laptop Acer Swift 3 SF314-43 [SF314-43-R9Y5] (NX.AB1EP.013)
Wideo 9Zdjęcia 16 | od 2 799 do 3 149 zł Porównaj ceny 5 →2021 rokSwift (wizerunkowe)ultrabookpojemna bateria+SSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowaniepodświetlenieczytnik linii papilarnychdobry sRGB Wyświetlacz:14 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 5, 5500U, 2.1 GHz Karta graficzna:Vega 7 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.2 kg |
Modyfikacje Acer Swift 3 SF314-43 1
Dane techniczne
Acer Swift 3 SF314-43 [SF314-43-R9Y5] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Acer Swift 3 SF314-43 [SF314-43-R9Y5]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACER Laptop ACER Swift 3 SF314-43-R9Y5 FHD Ryzen 5 5500U/16GB/512GB SSD/IN | 2 799 zł |
Acer Swift 3 - Ryzen 5 5500U | 14'' | 16GB | 512GB | Win11 | srebrny LT-ST | 2 799 zł |
Acer Swift 3 SF314-43 R5-5500U/16GB/512GB/W11 | 2 949 zł |
Acer Swift 3 R5-5500U/16GB/512/Win11 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 2 999 zł |
Acer Swift 3 R5-5500U/16GB/1TB/Win11 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 3 149 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy