Laptop Acer Extensa 15 EX215-55 [EX215-55-51GE] (NX.EH9EP.009)
Zdjęcia 9 | od 2 105 do 2 564 zł Porównaj ceny 16 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 1235U, 0.9 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 80EUs Pamięć RAM:8 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.9 kg |
Modyfikacje Acer Extensa 15 EX215-55 7
Dane techniczne
Acer Extensa 15 EX215-55 [EX215-55-51GE] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Acer Extensa 15 EX215-55 [EX215-55-51GE]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACER Laptop ACER Extensa 15 EX215-55-EP i5-1235U/8GB/512GB SSD/INT/Win11H | 2 299 zł |
Acer Notebook Extensa 15 EX215-55-EP W11H i5-1235U/8GB/512GB/UMA/15.6 RNAC | 2 499 zł |
Acer Extensa EX215-55 i5-1235U/8GB/512GB SSD/15,6" FHD IPS/W11H/3Y (EDU) N | 2 499 zł |
Acer Extensa 15 EX215-55 - Core i5-1235U | 15,6''-FHD | 8GB | 512GB | W11H | 2 399 zł |
Acer Notebook Extensa 15 EX215-55-EP W11H i5-1235U/8GB/512GB/UMA/15.6 1214 | 2 499 zł |
więcej ofert 11 → |
Zamknij
Polecamy