Laptop Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-71N3] (NH.QLZEP.00L)
Wideo 20Zdjęcia 14 | od 4 899 do 6 045 zł Porównaj ceny 9 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i7, 12650H, 1.7 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:DOS Waga laptopa:2.5 kg |
Modyfikacje Acer Nitro 5 AN515-58 52
Dane techniczne
Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-71N3] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-71N3]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Notebook AN515-58-71N3 ESHELL i7-12650H/16GB/512SSD/RTX4050/15.6 cala | 4 999 zł |
Laptop ACER Nitro 5 AN515-58 15.6" IPS 144Hz i7-12650H 16GB RAM 512GB SSD | 4 899 zł |
Acer Notebook AN515-58-71N3 ESHELL i7-12650H/16GB/512SSD/RTX4050/15.6 cala | 4 999 zł |
Laptop ACER Nitro 5 AN515-58 15.6" IPS 144Hz i7-12650H 16GB RAM 512GB SSD | 4 899 zł |
Acer Notebook AN515-58-71N3 ESHELL i7-12650H/16GB/512SSD/RTX4050/15.6 cala | 4 999 zł |
Laptop ACER Nitro 5 AN515-58 15.6" IPS 144Hz i7-12650H 16GB RAM 512GB SSD | 4 899 zł |
Acer Nitro 5 AN515-58-71N3 15,6" 144Hz i7-12650H 16GB RAM 512GB Dysk SSD R | 4 899 zł |
Acer Nitro 5 Core i7-12650H | 15,6'' | 64GB | 1TB | No OS | RTX 4050 | 6 045 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy