A4Tech N-708X (603731)
A4Tech N-708X |
|
Przystępna i bezpretensjonalny uniwersalna mysz z możliwością stałej pracy na każdej powierzchni, z 5 przyciskami i dobrą dokładnością pozycjonowania. Różni się symetrycznym wzorem i bardzo atrakcyjne połączenie niskich kosztów i dobrej funkcjonalności. Nadaje się do zwykłego użytku z komputerem pc lub laptopem. Jest w stanie w pełni odtworzyć rolę budżetowej myszy do gier na poziomie podstawowym, nadaje się do szerokiego kręgu FPS/MMO/RTS-gier.
Uniwersalna mysz A4 Tech N-708X wyposażona jest w wysokiej jakości optyczny czujnik A4 V-Track, gwarantującym pewną pracę na wszystkich typach powierzchni roboczych. Zazwyczaj nie wymaga maty, co może być przydatne, gdy używany w połączeniu z laptopem w przystosowanych/warunkach drogowych. Dzięki oddzielnym przycisku pozwala "w locie" zmieniać dokładność pozycjonowania czujnika (w odległości od standardowej 600 dpi do znacznie lepszą 1600 dpi).
Właściwie i szybko przetwarza naciśnięcie 5 przycisków (lewy, środkowy, prawy, dwa przyciski boczne) i obrót pokrętła. Ergonomiczny kształt obudowy idealny do różnych typów przyczepności i w pełni wygodne w dłoniach dużej i średniej wielkości. Obsługiwane firmowym oprogramowaniem, które umożliwia zmianę przypisania przycisku. Symetryczna konstrukcja sprawia, że wygodne korzystanie z myszy leworęczny, jednak w tym przypadku nieuchronnie pojawiają się problemy z wykorzystaniem dodatkowych bocznych przycisków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech N-708X
Wszystkie ceny 18 →A4Tech N-708X - myszy USB czarny praworęczny biuro PC optyczne | 56 zł |
A4 Tech Mysz V-TRACK N-708X UMA4TRBD0044125 | 42 zł |
A4Tech N-708X MY-B-A4T-074 | 36 zł |
Mysz A4TECH N-708X Czarny | 36 zł |
A4 Tech Mysz V-TRACK N-708X 36753 | 51 zł |
Symetryczny korpus i koło 4D
Jak to zwykle bywa w A4 Tech, jej peryferia są warte grosza i walczą o uwagę kupujących z niższego segmentu cenowego, ale jednocześnie dają znacznie więcej, niż się od niej oczekuje. Doskonałym przykładem jest przewodowa mysz N-708X z programowalnymi klawiszami, symetrycznym korpusem, kółkiem funkcyjnym 4D i ceną poniżej 10 USD.
Czujnik V-Track działa na prawie każdej powierzchni
Pomimo statusu budżetowego A4 Tech N-708X, nadaje się on do roli myszy do gier. Czujnik V-Track reaguje szybko i wyraźnie nawet na najtrudniejsze zakręty, a wbudowany przełącznik czułości umożliwia kalibrację czujnika (zakres 600-1600 DPI) w oparciu o preferencje gatunkowe. Cóż, jest to bardzo bezpretensjonalne dla jakości powierzchni, nawet na podkładce, nawet na stole, czujnik wyraźnie przetwarza każdy ruch. Chociaż jest to już bardziej przydatne w pracy niż w grach.
Nie ma wielu przycisków
O tak, nie zapomnij o kilku dodatkowych przyciskach po prawej stronie. Domyślnie działają one jako przełączniki „przód-tył”, ale nikt nie zabrania odkładania na nich niezbędnych komend - znokautowania przeciwnika wręcz, rzucenia granatem czy szybkiego zdobycia karabinu. Jeśli chodzi o koło 4D, musisz pobrać dodatkowe oprogramowanie z oficjalnej strony internetowej, aby je skonfigurować. Następnie możesz go użyć do powiększania / pomniejszania ekranu, kopiowania / wklejania plików, szybkiego dostępu do ustawień systemu i wielu innych. I to w żaden sposób nie wpływa na możliwości tradycyjnego przewijania w pionie.