Wentylator A-Data XPG HURRICANE 120 ARGB PWM Black
Wideo 1Zdjęcia 6 |
A-Data XPG HURRICANE 120 ARGB PWM Black
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne XPG HURRICANE 120 ARGB PWM Black
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG HURRICANE 120 ARGB PWM Black
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator XPG Hurricane 120 ARGB PWM | 87 zł |
Wentylator XPG Hurricane 120 ARGB PWM HURRICANE120ARGBPWM-BKCWW | 87 zł |
Wentylator XPG Hurricane 120 ARGB PWM | 39 zł |
Xpg Argb Hurricane 120 Mm Pwm Fan Przezroczysty 75261025 | 67 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG HURRICANE 120 ARGB PWM Black
Ceny na A-Data XPG HURRICANE 120 ARGB PWM Black |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG HURRICANE 120 ARGB PWM White | od 70 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG HURRICANE 120 ARGB PWM Black | od 39 zł | 5 oferty | ||
A-Data XPG HURRICANE 140 ARGB PWM White | od 80 zł | 1 oferta | ||
A-Data XPG HURRICANE 140 ARGB PWM Black | od 67 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →