Karta pamięci A-Data High Endurance microSD UHS-I 256 GB (AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1)
Zdjęcia 5 |
A-Data High Endurance microSDXC UHS-I 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data High Endurance microSD UHS-I 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADATA High Endurance 256GB microSDXC UHS-I U3 Class 10 RF-SDMIC-ADA-024 | 109 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC High Endurance, 256GB, UHS-I + adapter | 141 zł |
ADATA High Endurance MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 | 119 zł |
ADATA 256 GB MicroSDXC UHS-I Class | 141 zł |
Modyfikacje A-Data High Endurance microSD UHS-I
Ceny na A-Data High Endurance microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 GB | od 39 zł | 6 oferty | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 128 GB | od 63 zł | 7 oferty | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 256 GB | od 109 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →