Всесезонна шина Yokohama Geolandar H/T G038G 265/60 R18 110V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar H/T G038G 265/60 R18 110V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar H/T G038G 265/60 R18 110V
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar H/T (G038G) ( 265/60 R18 110V, RPB ) R6149 | 808 zł |
Yokohama Geolandar H/T (G038G) (265/60 R18 110V) R6149 | 801 zł |
Yokohama Geolandar H/T (G038G) ( 265/60 R18 110V, RPB ) | 989 zł |
Opona osobowa letnia YOKOHAMA Geolandar H/T G038 265/60 R18 110 V Darmowa | 687 zł |
Yokohama GEOLANDAR H/T G038G 265/60R18 110V | 714 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →