Літня шина Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R19 105V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R19 105V 235/55 R19 101 V 235/55 R19 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R19 105V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-XT (AE61) (235/55 R19 105V) R7079 | 667 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/55 R19 105V XL BluEarth, RPB ) R7079 | 703 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/55 R19 105V XL BluEarth, RPB ) | 711 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R19 105V
Ціни на Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R19 105V |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R19 101V | від 647 zł | 3 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/55 R19 105V | від 667 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →