Літня шина Yokohama BluEarth-Es ES32 215/60 R16 95H
Відео 13Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-Es ES32 215/60 R16 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-Es ES32 215/60 R16 95H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-ES (ES32) (215/60 R16 95H) R2467 | 450 zł |
Yokohama BluEarth-ES (ES32) ( 215/60 R16 95H BluEarth ) R2467 | 481 zł |
Yokohama BluEarth-ES (ES32) ( 215/60 R16 95H BluEarth ) | 486 zł |
Opona Yokohama 215/60R16 BLUEARTH-ES ES32 95H |z - opony letnie R2467 | 416 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-Es ES32 215/60 R16 95H
Ціни на Yokohama BluEarth-Es ES32 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-Es ES32 215/60 R16 95H | від 416 zł | 4 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-Es ES32 215/60 R16 99H | від 437 zł | 4 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-Es ES32 215/60 R16 99V | від 439 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →