Powerbank Xiaomi Mi Power Bank Pro 10000
Відео 4Фото 15 |
Xiaomi Mi Power Bank Pro 10000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Power Bank Pro 10000
Усі ціни 11 →Xiaomi 33W Power Bank 10000 mAh Pocket Edition Pro - Power Bank z maksymal | 136 zł |
Powerbank Xiaomi 33W Pocket Edition Pro Midnight Blue 33W POWER BANK MIDNI | 219 zł |
Xiaomi 33W 10000mAh Pocket Edition Pro Niebieski | Powerbank | PB1030ZM AK | 110 zł |
Xiaomi Pocket Edition Pro 10000mAh 33W Niebieski | 104 zł |
Powerbank Xiaomi Pocket Pro PB1030ZM 10000mAh Niebieski | 133 zł |
Модель від Xiaomi була випущена на початку 2015 р. на заміну Xiaomi Mi PowerBank 10400. Її основне призначення — допомога телефонам і планшетам, які не можуть прожити без підзарядки цілий день.
Легкість
У порівнянні з попередником зовнішній акумулятор трохи втратив у ємності, зате став більш легким і компактним. 200-грамовий PowerBank, укладений в алюмінієвий корпус, його можна носити в кишені, і в жіночій сумочці — він не займе багато місця і не додасть зайвих кілограм ваги.
Мінімалізм
Візуально батарея виконана в мінімалістичному стилі — з органів управління доступна лише кнопка вмикання/вимикання, яка розташована на верхній грані пристрою. Поруч з нею — два роз'єми: microUSB (для зарядки самого девайса) і USB 2.0 (для зарядки гаджетів які підключаються). Тут же розмістили 4 світлових індикатори, за якими можна визначити скільки залишилось ємності акумулятора. Кожен з них відповідає за 1/4 частина загального об'єму акумулятора пристрою.
Ємність
Хоча бак зовнішнього акумулятора має об'єм 10000 мАгод, для зарядки гаджетів, які підключаються доступно лише 6250 мАгод ефективної ємності батареї. Але і цього з головою вистачає, щоб три рази зарядити з нуля, наприклад, Asus Zenfone 5. Час повної зарядки телефону складе близько 2 годин. Сам зовнішній акумулятор, якщо його повністю розрядити, буде прикутий до розетки приблизно 5,5 годин.
Відмінний подарунок
Xiaomi Mi PowerBank 10000 стане відмінним недорогим подарунком на будь-яке свято. Його оцінять і жінки на 8 березня, і чоловіки на день народження, і ті, хто волею випадку часто буває в місцях, де не можна з ходу знайти розетку для підзарядки смартфона (туристи, завзяті рибалки тощо).