Корм для собак Wiejska Zagroda Adult White Fish 20 кг
Фото 5 |
Wiejska Zagroda Adult White Fish 20 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wiejska Zagroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wiejska Zagroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wiejska Zagroda Adult White Fish 20 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Ryby morskie S 20 kg | 670 zł |
WIEJSKA ZAGRODA Ryby morskie chrupki S 20kg | 487 zł |
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Ryby morskie S 20 kg W Z RYBY MORSKIE S 20KG | 484 zł |
Ключевые особенности корма:
- сочетание свежего и вяленого мяса
- масло свежего лосося для волос и кожи
- поддержка иммунной и пищеварительной систем
- горох как источник белка, а также витамины В и А — источник железа, калия и магния
- семена льна — источник пищевых волокон
- Юкка Шидигера — натуральный ингредиент, влияющий на пищеварение
Модификації Wiejska Zagroda Adult White Fish
Ціни на Wiejska Zagroda Adult White Fish |
---|---|---|---|---|
Wiejska Zagroda Adult White Fish 2 кг | від 95 zł | 1 пропозиція | ||
Wiejska Zagroda Adult White Fish 9 кг | від 232 zł | 6 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult White Fish 20 кг | від 484 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →