Корм для собак Wiejska Zagroda Adult Lamb/Duck 2 кг
Wiejska Zagroda Adult Lamb/Duck 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wiejska Zagroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wiejska Zagroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wiejska Zagroda Adult Lamb/Duck 2 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Jagnięcina z kaczką 2 kg | 90 zł |
Wiejska Zagroda Wiejska Zagroda Jagnięcina z kaczką 2 kg - sucha karma dla | 86 zł |
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Jagnięcina z kaczką 2 kg | 86 zł |
WIEJSKA ZAGRODA Karma dla psów ras małych i średnich jagnięcina z kaczką 2 | 86 zł |
Ключові особливості корму:
- поєднання свіжого та в'яленого м'яса
- масло свіжого лосося для волосся та шкіри
- підтримка імунної та травної систем
- горох як джерело білка, а також вітаміни В і А - джерело заліза, калію та магнію
- насіння льону - джерело харчових волокон
- Юкка Шідігера – натуральний інгредієнт, що впливає на травлення
Модификації Wiejska Zagroda Adult Lamb/Duck
Ціни на Wiejska Zagroda Adult Lamb/Duck |
---|---|---|---|---|
Wiejska Zagroda Adult Lamb/Duck 2 кг | від 86 zł | 5 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Lamb/Duck 9 кг | від 240 zł | 9 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Lamb/Duck 20 кг | від 670 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →