Корм для собак Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 2 кг
Фото 4 |
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 2 kg |
|
Не містить злаків, непотрібних наповнювачів та штучних консервантів, що робить його ідеальним для собак, схильних до алергії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wiejska Zagroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wiejska Zagroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 2 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Indyk z Jagnięciną 2 kg | 60 zł |
Wiejska Zagroda Sucha karma dla psów indyk z jagnięciną 2 kg DARMOWA DOSTA | 54 zł |
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Indyk z Jagnięciną 2 kg | 60 zł |
Wiejska Zagroda Wiejska Zagroda Sucha karma dla psów indyk z jagnięciną 2 | 62 zł |
Wiejska Zagroda Pakiet Wiejska Zagroda Indyk z Jagnięciną 2 kg + Przysmaki | 61 zł |
Karma sucha dla psa WIEJSKA ZAGRODA, Indyk Jagnięcina, 2 kg | 52 zł |
Ключевые особенности корма:
- сочетание свежего и вяленого мяса
- масло свежего лосося для волос и кожи
- поддержка иммунной и пищеварительной систем
- горох как источник белка, а также витамины В и А — источник железа, калия и магния
- семена льна — источник пищевых волокон
- Юкка Шидигера — натуральный ингредиент, влияющий на пищеварение
Модификації Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb
Ціни на Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb |
---|---|---|---|---|
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 2 кг | від 52 zł | 7 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 9 кг | від 151 zł | 12 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 20 кг | від 324 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →