Корм для собак Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 20 кг
Фото 4 |
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 20 kg |
|
Не містить злаків, непотрібних наповнювачів та штучних консервантів, що робить його ідеальним для собак, схильних до алергії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wiejska Zagroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wiejska Zagroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 20 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wiejska Zagroda Wiejska Zagroda Indyk z JagniÄcinÄcinÄ 20 kg | 381 zł |
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną S 20 kg | 330 zł |
WIEJSKA ZAGRODA Sucha karma dla psa Indyk z Jagnięciną 20kg BEZZBOŻOWA DAR | 331 zł |
Wiejska Zagroda Wiejska Zagroda Sucha karma dla psa indyk z jagnięciną bez | 451 zł |
ще 6 пропозицій
Ключові особливості корму:
- поєднання свіжого та в'яленого м'яса
- масло свіжого лосося для волосся та шкіри
- підтримка імунної та травної систем
- горох як джерело білка, а також вітаміни В і А - джерело заліза, калію та магнію
- насіння льону - джерело харчових волокон
- Юкка Шідігера – натуральний інгредієнт, що впливає на травлення
Модификації Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb
Ціни на Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb |
---|---|---|---|---|
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 2 кг | від 52 zł | 12 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 9 кг | від 151 zł | 20 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Lamb 20 кг | від 329 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →