Корм для собак Wiejska Zagroda Adult Turkey/Rabbit 9 кг
Фото 3 |
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Rabbit 9 kg |
|
Без злаків, штучних консервантів та непотрібних наповнювачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wiejska Zagroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wiejska Zagroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wiejska Zagroda Adult Turkey/Rabbit 9 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wiejska Zagroda karma dla psa Indyk z Królikiem 9kg Małe chrupki | 268 zł |
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Indyk z królikiem 9 kg | 330 zł |
Wiejska Zagroda Wiejska Zagroda Sucha karma dla psa indyk z królikiem 9 kg | 324 zł |
WIEJSKA ZAGRODA Indyk z królikiem 9kg | 250 zł |
ще 6 пропозицій
Ключові особливості корму:
- поєднання свіжого та в'яленого м'яса
- масло свіжого лосося для волосся та шкіри
- підтримка імунної та травної систем
- горох як джерело білка, а також вітаміни В і А - джерело заліза, калію та магнію
- насіння льону - джерело харчових волокон
- Юкка Шідігера – натуральний інгредієнт, що впливає на травлення
Модификації Wiejska Zagroda Adult Turkey/Rabbit
Ціни на Wiejska Zagroda Adult Turkey/Rabbit |
---|---|---|---|---|
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Rabbit 2 кг | від 85 zł | 6 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Rabbit 9 кг | від 249 zł | 11 пропозицій | ||
Wiejska Zagroda Adult Turkey/Rabbit 20 кг | від 520 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →