Посудомийна машина Whirlpool WSFO 3O34 PF білий
Фото 7 |
Whirlpool WSFO 3O34 PF білий
білий нержавіюча сталь
Комплектів посуду:10
Сушка:конденсаційна
Кількість програм:7 шт
Енергоспоживання:A+++
Витрата води:9 л
Рівень шуму:44 дБ
Ширина:45 см
Всі характеристики
Характеристики WSFO 3O34 PF
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WSFO 3O34 PF білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zmywarka WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF | 2 100 zł |
Zmywarka WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF WSFO3O34PF | 1 649 zł |
Модификації Whirlpool WSFO 3O34 PF
Ціни на Whirlpool WSFO 3O34 PF |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WSFO 3O34 PF білий | від 1 649 zł | 3 пропозиції | ||
Whirlpool WSFO 3O34 PF X нержавіюча сталь | від 1 495 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →