Умивальник Villeroy & Boch Subway 2.0 73154501 450 мм
Фото 4 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 73154501 450 мм500 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 73154501 450 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VILLEROY - BOCH 731545R1 Subway 2.0 Umywalka mała 450 x 370 mm Weiss Alpin | 913 zł |
Villeroy & Boch Subway 2.0 Umywalka mała 45x37 cm z powłoką CeramicPlus, b | 913 zł |
VILLEROY - BOCH 73154501 Subway 2.0 Umywalka mała 450 x 370 mm Weiss Alpin | 597 zł |
Villeroy & Boch Subway 2.0 Umywalka mała 45x37 cm, biała Weiss Alpin 73154 | 591 zł |
Модификації Villeroy & Boch Subway 2.0 73154501
Ціни на Villeroy & Boch Subway 2.0 73154501 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 2.0 73154501 450 мм | від 591 zł | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 7315F001 500 мм | від 792 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →