Портативна приставка Valve Steam Deck OLED 1TB
Відео 23Фото 8 |
Valve Steam Deck OLED 1TB 512 ГБ1 ТБ |
|
Нова версія консолі з OLED-дисплеєм з більшою діагоналлю (7.4" проти 7" у звичайній версії) та підтримкою HDR. Крім екрану є й інші зміни: новий 6 нм процесор AMD Sephiroth, швидша пам'ять LPDDR5, Wi-Fi 6E, більша батарея на 50 Вт*год.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valve 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valve.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valve Steam Deck OLED 1TB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Konsola przenośna VALVE Steam Deck Oled 1 TB | 4 700 zł |
NEW Valve Steam Deck OLED 1TB Handheld Console LIMITED EDITION - FREE FAST | 4 200 zł |
Відеоогляди
Модификації Valve Steam Deck OLED 1TB
Ціни на Valve Steam Deck OLED 1TB |
---|---|---|---|---|
Valve Steam Deck OLED 512GB | від 3 600 zł | 2 пропозиції | ||
Valve Steam Deck OLED 1TB | від 4 200 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →