Пневматичний пістолет Umarex Legends MP German
Відео 5Фото 13 |
Umarex Legends MP German |
|
Магазин під 2 балона CO2. Можливо наявність автоматичного режиму стрільби.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Legends MP German
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pistolet wiatrówka UMAREX LEGENDS MP German maszynowy 4,5 mm BB CO2 BB Ekp | 894 zł |
Umarex - Wiatrówka Legends MP German - 4,5 mm - 5.8143 | 1 239 zł |
Wiatrówka Karabinek LEGENDS MP40 GERMAN LEGACY EDITION FULL AUTO RATY 0 | | 1 199 zł |
Umarex - Wiatrówka Legends MP German LE - 4,5 mm - 5.8325 | 1 063 zł |
Wiatrówka Karabinek LEGENDS MP GERMAN LEGACY EDITION SEMI AUTO RATY 0 | Pa | 1 369 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →