Pistolet pneumatyczny Umarex Legends MP German
Wideo 5Zdjęcia 13 |
Umarex Legends MP German |
|
Przechowuj 2 butle CO2. Możliwe jest posiadanie automatycznego trybu strzelania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Umarex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Umarex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Umarex Legends MP German
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet wiatrówka UMAREX LEGENDS MP German maszynowy 4,5 mm BB CO2 BB Ekp | 894 zł |
Umarex - Wiatrówka Legends MP German - 4,5 mm - 5.8143 | 1 239 zł |
Wiatrówka Karabinek LEGENDS MP40 GERMAN LEGACY EDITION FULL AUTO RATY 0 | | 1 199 zł |
Umarex - Wiatrówka Legends MP German LE - 4,5 mm - 5.8325 | 1 063 zł |
Wiatrówka Karabinek LEGENDS MP GERMAN LEGACY EDITION SEMI AUTO RATY 0 | Pa | 1 369 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →