Всесезонна шина Tracmax All Season Trac Saver 145/80 R13 79T
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Tracmax All Season Trac Saver 145/80 R13 79T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax All Season Trac Saver 145/80 R13 79T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI ALL SEASONS TRAC SAVER XL 145/80 R13 79T TRACMAX 213TSR13 | 196 zł |
Opona Tracmax 145/80R13 A/S TRAC SAVER AS01 79T XL - opony całoroczne TSR1 | 168 zł |
Tracmax Trac Saver (145/80 R13 79T) 916604 | 204 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо