Точка доступу TP-LINK Omada EAP245 v3
Відео 4Фото 9 |
TP-LINK Omada EAP245 v3
1 пристрій5 пристроїв
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:450 Мбіт/с
5 ГГц:1300 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 28 dBm, 6 антен(и), незнімні
Реалізована функція балансування навантаження за кількістю клієнтів між точками доступу. Можливе налаштування розкладу для автоматичного включення і відключення точок доступу.
Модель випускається у кількох версіях, радимо уточнювати її біля магазинів. Стара версія EAP245 V1.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Omada EAP245 v3
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Omada EAP245 v3
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link Omada AC1750 Wireless Access Point Seamless Roaming Gigabit MU-Mim | 589 zł |
TP-Link EAP245 AC1750 Wireless Dual Band Gigabit Ceiling Mount Access Poin | 408 zł |
TP-LINK Punkt dostępowy EAP245 AP Gb PoE AC1750 KMTPLAP00000014 | 468 zł |
Punkt dostępu TP-LINK EAP245 | 415 zł |
Sufitowy TP-Link EAP245 NET-WLAP-TPL-066 | 418 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості wi-fi адаптера TP-LINK Omada EAP245 v3:
- обмеження швидкості
Модификації TP-LINK Omada EAP245 v3
Ціни на TP-LINK Omada EAP245 v3 |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Omada EAP245 v3 | від 356 zł | 33 пропозиції | ||
TP-LINK Omada EAP245 v3 (5-pack) | від 2 107 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →