Маршрутизатор TP-LINK Omada OC300
Відео 5Фото 4 |
TP-LINK Omada OC300 |
|
Апаратний контролер Omada. Хмарне керування всіма пристроями в мережі без необхідності використовувати комп'ютер або сервер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Omada OC300
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link Omada OC300 Kontroler zarządzaj do 500 punktów dostępowych Omada 1Scentralizowane zarządzanie do 500 punktów dostępowych Omada, przełączniki JetStream i routery SafeStream.
Dostęp do chmury... щеdo zarządzania w dowolnym miejscu i czasie.
Monitoruj i zarządzaj urządzeniami lokalnie z najwyższym bezpieczeństwem i stabilnością.
Aplikacja Omada do wygodnego zarządzania.
Zaawansowana konstrukcja sprzętowa z mocnym chipsetem, trwałą metalową obudową i portem USB 3.0 do automatycznego tworzenia kopii zapasowych.
Zarządzanie partiami, zarządzanie wieloma miejscami i zdalne aktualizacje oprogramowania sprzętowego korzystają z konserwacji sieci.
Łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny ułatwia sprawdzenie stanu sieci w czasie rzeczywistym oraz weryfikację wykorzystania sieci i dystrybucji ruchu.
Topologia sieci pozwala administratorom IT szybko zobaczyć i rozwiązywać problemy z połączeniami na pierwszy rzut oka. Amazon.plПоскаржитись | 760 zł |
TP-Link OC300 Omada Hardware ControllerUrz?dzenie zarz?dzania sieci?, GigE, AC 100/240 V, zarz?dzanie w chmurze montowany w stojaku Proshop.plПоскаржитись | 819 zł |
TP-LINK Kontroler AP OC300 Omada Cloud 500 AP KMTPLAPKONTR003Centralne zarządzanie punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami sieciowymi
Poprzez platformę do programowego sterowan... щеia infrastrukturą sieciową kontroler sprzętowy OC300 zapewnia możliwość w pełni scentralizowane Zadowolenie.plПоскаржитись | 931 zł |
TP-Link OC300 NET-WRPZ-TPL-076TP-Link OC300 - Kontroler sprzętowy Omada Wygodne zarządzanie centralne punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami siecio... щеwymi Nawet 500 punktów dostępowych Omada, przełączników JetStream i routerów SafeStream zarządzanych centralnie. Stały dostęp do zasobów chmury, niezależnie od czasu i miejsca. Możliwość lokalnego monitorowania i zarządzania urządzeniami przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i stabilności działania sieci. Aplikacja Omada to wygoda zarządzania. Najwyższa jakość konstrukcji, wydajny chipset, trwała metalowa obudowa i port USB 3.0 do automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Możliwość zarządzania grupowego i z wielu lokalizacji oraz zdalne aktualizacje oprogramowania pozwalają na stabilne działanie sieci. Łatwy w użytkowaniu panel to pomocne narzędzie do monitorowania stanu sieci oraz sprawdzania poziomu obciążenia sieci i natężenia ruchu. Wgląd w topologię sieci pozwala administratorom na szybkie identyfikowanie i rozwiązywanie problemów. Centralne zarządzanie punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami sieciowymi Poprzez platformę do programowego sterowania infrastrukturą sieciową kontroler sprzętowy OC300 zapewnia możliwość w pełni scentralizowane Komputronik.plПоскаржитись | 809 zł |
Kontroler TP-Link OC300 | 923 zł |
ще 10 пропозицій
Серія TP-LINK Omada (хмарне управління)
від 235 zł
маршрутизатор, підключення: Ethernet, порти: 1 Гбіт/с 5 шт, протокол управлiння: SSH, Web, SNMP, клонування МАС, VPN 42 Мбіт/с
від 426 zł
точка доступу, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 100 Мбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 2402 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 489 zł
точка доступу, у підрозетник, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 2402 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 882 zł
маршрутизатор, підключення: Ethernet, SFP, порти: 1 Гбіт/с 10 шт, SFP 2 шт, протокол управлiння: Web, SNMP, PoE
від 362 zł
точка доступу, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 1201 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, потужний передавач, Beamforming
від 2 049 zł
маршрутизатор, в стійку, підключення: Ethernet, SFP, порти: 1 Гбіт/с 8 шт, SFP 1 шт, SFP+ 2 шт, протокол управлiння: Web, SNMP, клонування МАС, VPN 2080 Мбіт/с
від 647 zł
роутер, балансування (Dual WAN), WAN: Ethernet, SFP (оптика), 3G через USB, 4G LTE через USB, підключення: LAN 5 портів, 1 Гбіт/сек, є WAN/LAN, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 2402 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, знімні, Beamforming
від 766 zł
маршрутизатор, підключення: Ethernet, модем (в USB), SFP, порти: 1 Гбіт/с 4 шт, 2.5 Гбіт/с 2 шт, SFP 1 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP, клонування МАС, VPN 634 Мбіт/с
від 329 zł
точка доступу, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), 2.4 ГГц — 450 Мбіт/с, 5 ГГц — 867 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 675 zł
маршрутизатор, підключення: Ethernet, SFP, порти: 1 Гбіт/с 5 шт, SFP 1 шт, протокол управлiння: SSH, SNMP, клонування МАС, VPN 292 Мбіт/с
від 769 zł
точка доступу, вуличний, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, потужний передавач, Beamforming
від 270 zł
точка доступу, у підрозетник, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), 2.4 ГГц — 300 Мбіт/с, 5 ГГц — 867 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 572 zł
точка доступу, у підрозетник, Живлення PoE, PoE вихід, WAN: Ethernet, підключення: LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 2402 Мбіт/с, Dual-band, потужний передавач, Beamforming
від 387 zł
точка доступу, вуличний, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), 2.4 ГГц — 300 Мбіт/с, 5 ГГц — 867 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, знімні
від 899 zł
точка доступу, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 2.5 Гбіт/с, порт 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 1148 Мбіт/с, 5 ГГц — 2402 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, потужний передавач, Beamforming
від 170 zł
точка доступу, вуличний, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 100 Мбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), 2.4 ГГц — 300 Мбіт/с, знімні
від 606 zł
точка доступу, вуличний, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 1201 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, потужний передавач, Beamforming
від 368 zł
точка доступу, у підрозетник, Живлення PoE, PoE вихід, WAN: Ethernet, підключення: LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 1201 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 2 128 zł
точка доступу, Живлення PoE, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 10 Гбіт/c, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), Wi-Fi 7 (BE), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 4320 Мбіт/с, 6 ГГц — 5760 Мбіт/с, 320 МГц, Bluetooth v 5.2, MU-MIMO, потужний передавач, Beamforming
Відеоогляди
Unboxing TP Link Omada OC300
27 грудня 2021277 переглядів
TP link Omada OC 300 Wireless Controller
28 жовтня 2022530 переглядів
Let's configure EP5: TP Link TL-ER7206, OC-300 Controller Omada Secure IOT Network
20 червня 20215 032 перегляда
TP-Link Omada OC300 Product feature.
18 січня 20214 589 переглядів
How to Set up the Omada Hardware Controller (OC200/OC300) via Web Browser
7 грудня 202085 402 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 796 zł
маршрутизатор, в стійку, підключення: Ethernet, SFP, порти: 1 Гбіт/с 3 шт, SFP 1 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP
від 809 zł
маршрутизатор, в стійку, підключення: Ethernet, SFP, порти: 1 Гбіт/с 7 шт, 2.5 Гбіт/с 1 шт, SFP 1 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP, клонування МАС
від 659 zł
маршрутизатор, в стійку, підключення: Ethernet, модем (в USB), SFP, порти: 1 Гбіт/с 10 шт, SFP 1 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP, PoE
від 951 zł
маршрутизатор, в стійку, підключення: Ethernet, SFP, порти: 1 Гбіт/с 5 шт, SFP 1 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP
від 1 076 zł
маршрутизатор, в стійку, підключення: Ethernet, модем (в USB), порти: 1 Гбіт/с 8 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP
від 599 zł
маршрутизатор, в стійку, підключення: Ethernet, порти: 1 Гбіт/с 5 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP, VPN 200 Мбіт/с
від 209 zł
маршрутизатор, в стійку, підключення: Ethernet, порти: 100 Мбіт/с 5 шт, протокол управлiння: Telnet, Web, SNMP, клонування МАС
від 2 090 zł
Firewall, підключення: Ethernet, модем (в USB), SFP, порти: 1 Гбіт/с 5 шт, SFP 1 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP, firewall 900 Мбіт/с, VPN 270 Мбіт/с
від 166 zł
маршрутизатор, підключення: Ethernet, порти: 100 Мбіт/с 5 шт, протокол управлiння: Web, клонування МАС
від 315 zł
маршрутизатор, підключення: SFP, порти: 1 Гбіт/с 5 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP
від 762 zł
маршрутизатор, на щоглу, підключення: SIM-картка 1 шт, LTE Cat.6 (300/50 Мбіт/с), порти: 100 Мбіт/с 1 шт, протокол управлiння: Web, SNMP
від 766 zł
маршрутизатор, підключення: Ethernet, модем (в USB), SFP, порти: 1 Гбіт/с 4 шт, 2.5 Гбіт/с 2 шт, SFP 1 шт, протокол управлiння: SSH, Telnet, Web, SNMP, клонування МАС, VPN 634 Мбіт/с