Router TP-LINK Omada OC300
Wideo 5Zdjęcia 4 |
TP-LINK Omada OC300 |
|
Kontroler sprzętowy Omada. Zarządzanie w chmurze wszystkimi urządzeniami w sieci bez potrzeby posiadania komputera lub serwera.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Omada OC300
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Omada OC300 Kontroler zarządzaj do 500 punktów dostępowych Omada 1Scentralizowane zarządzanie do 500 punktów dostępowych Omada, przełączniki JetStream i routery SafeStream.
Dostęp do chmury... więcejdo zarządzania w dowolnym miejscu i czasie.
Monitoruj i zarządzaj urządzeniami lokalnie z najwyższym bezpieczeństwem i stabilnością.
Aplikacja Omada do wygodnego zarządzania.
Zaawansowana konstrukcja sprzętowa z mocnym chipsetem, trwałą metalową obudową i portem USB 3.0 do automatycznego tworzenia kopii zapasowych.
Zarządzanie partiami, zarządzanie wieloma miejscami i zdalne aktualizacje oprogramowania sprzętowego korzystają z konserwacji sieci.
Łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny ułatwia sprawdzenie stanu sieci w czasie rzeczywistym oraz weryfikację wykorzystania sieci i dystrybucji ruchu.
Topologia sieci pozwala administratorom IT szybko zobaczyć i rozwiązywać problemy z połączeniami na pierwszy rzut oka. Amazon.plZłóż skargę | 765 zł |
TP-LINK Kontroler AP OC300 Omada Cloud 500 AP KMTPLAPKONTR003Centralne zarządzanie punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami sieciowymi
Poprzez platformę do programowego sterowan... więcejia infrastrukturą sieciową kontroler sprzętowy OC300 zapewnia możliwość w pełni scentralizowane Zadowolenie.plZłóż skargę | 931 zł |
Kontroler TP-LINK Omada OC300Poprzez platformę do programowego sterowania infrastrukturą sieciową kontroler sprzętowy OC300 zapewnia możliwość w pełni sce... więcejntralizowanego zarządzania punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami sieciowymi — i to z wykorzystaniem tylko jednego interfejsu. Electro.plZłóż skargę | 822 zł |
TP-Link OC300 NET-WRPZ-TPL-076TP-Link OC300 - Kontroler sprzętowy Omada Wygodne zarządzanie centralne punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami siecio... więcejwymi Nawet 500 punktów dostępowych Omada, przełączników JetStream i routerów SafeStream zarządzanych centralnie. Stały dostęp do zasobów chmury, niezależnie od czasu i miejsca. Możliwość lokalnego monitorowania i zarządzania urządzeniami przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i stabilności działania sieci. Aplikacja Omada to wygoda zarządzania. Najwyższa jakość konstrukcji, wydajny chipset, trwała metalowa obudowa i port USB 3.0 do automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Możliwość zarządzania grupowego i z wielu lokalizacji oraz zdalne aktualizacje oprogramowania pozwalają na stabilne działanie sieci. Łatwy w użytkowaniu panel to pomocne narzędzie do monitorowania stanu sieci oraz sprawdzania poziomu obciążenia sieci i natężenia ruchu. Wgląd w topologię sieci pozwala administratorom na szybkie identyfikowanie i rozwiązywanie problemów. Centralne zarządzanie punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami sieciowymi Poprzez platformę do programowego sterowania infrastrukturą sieciową kontroler sprzętowy OC300 zapewnia możliwość w pełni scentralizowane Komputronik.plZłóż skargę | 809 zł |
TP-LINK Kontroler AP OC300 Omada Cloud 500 AP 58419Centralne zarządzanie punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami sieciowymi
Poprzez platformę do programowego sterowan... więcejia infrastrukturą sieciową kontroler sprzętowy OC300 zapewnia możliwość w pełni scentralizowane Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 931 zł |
pokaż 10 ofert
Seria TP-LINK Omada (sterowanie za pośrednictwem chmury)
od 237 zł
router, podłączenie: Ethernet, porty: 1 Gb/s 5 szt., protokół kontrolny: SSH, Web, SNMP, klonowanie MAC, VPN 42 Mb/s
od 409 zł
punkt dostępowy, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 100 Mb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 2402 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 876 zł
router, podłączenie: Ethernet, SFP, porty: 1 Gb/s 10 szt., SFP 2 szt., protokół kontrolny: Web, SNMP, PoE
od 456 zł
punkt dostępowy, w puszkę instalacyjną, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 2 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 2402 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 362 zł
punkt dostępowy, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 1201 Mb/s, Dual-band, MU-MIMO, wydajny nadajnik, Beamforming
od 2 074 zł
router, RACK, podłączenie: Ethernet, SFP, porty: 1 Gb/s 8 szt., SFP 1 szt., SFP+ 2 szt., protokół kontrolny: Web, SNMP, klonowanie MAC, VPN 2080 Mb/s
od 641 zł
router, równoważenie (Dual WAN), WAN: Ethernet, SFP (światłowód), 3G przez USB, 4G LTE przez USB, podłączenie: LAN 5 portów, 1 Gb/s, tak WAN/LAN, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 2402 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, wymienne, Beamforming
od 765 zł
router, podłączenie: Ethernet, modem (w USB), SFP, porty: 1 Gb/s 4 szt., 2,5 Gb/s 2 szt., SFP 1 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP, klonowanie MAC, VPN 634 Mb/s
od 767 zł
punkt dostępowy, zewnętrzny, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, wydajny nadajnik, Beamforming
od 598 zł
router, podłączenie: Ethernet, SFP, porty: 1 Gb/s 5 szt., SFP 1 szt., protokół kontrolny: SSH, SNMP, klonowanie MAC, VPN 292 Mb/s
od 319 zł
punkt dostępowy, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), 2.4 GHz — 450 Mb/s, 5 GHz — 867 Mb/s, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 271 zł
punkt dostępowy, w puszkę instalacyjną, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 2 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), 2.4 GHz — 300 Mb/s, 5 GHz — 867 Mb/s, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 589 zł
punkt dostępowy, w puszkę instalacyjną, PoE zasilanie, Wyjście PoE, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 2402 Mb/s, Dual-band, wydajny nadajnik, Beamforming
od 899 zł
punkt dostępowy, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 2.5 Gb/s, port 2.5 Gbps, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 1148 Mb/s, 5 GHz — 2402 Mb/s, Dual-band, MU-MIMO, wydajny nadajnik, Beamforming
od 284 zł
punkt dostępowy, w puszkę instalacyjną, PoE zasilanie, Wyjście PoE, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 780 zł
punkt dostępowy, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 2.5 Gb/s, port 2.5 Gbps, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 4804 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 452 zł
punkt dostępowy, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 2402 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 383 zł
punkt dostępowy, zewnętrzny, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), 2.4 GHz — 300 Mb/s, 5 GHz — 867 Mb/s, Dual-band, MU-MIMO, wymienne
od 339 zł
punkt dostępowy, PoE zasilanie, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 1201 Mb/s, Dual-band, MU-MIMO, wydajny nadajnik, Beamforming
Wideo recenzje
Unboxing TP Link Omada OC300
27 grudnia 2021284 przegląd
TP link Omada OC 300 Wireless Controller
28 października 2022560 przegląd
Let's configure EP5: TP Link TL-ER7206, OC-300 Controller Omada Secure IOT Network
20 czerwca 20215 087 przegląd
TP-Link Omada OC300 Product feature.
18 stycznia 20214 733 przegląd
How to Set up the Omada Hardware Controller (OC200/OC300) via Web Browser
7 grudnia 202086 534 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 796 zł
router, RACK, podłączenie: Ethernet, SFP, porty: 1 Gb/s 3 szt., SFP 1 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP
od 809 zł
router, RACK, podłączenie: Ethernet, SFP, porty: 1 Gb/s 7 szt., 2,5 Gb/s 1 szt., SFP 1 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP, klonowanie MAC
od 659 zł
router, RACK, podłączenie: Ethernet, modem (w USB), SFP, porty: 1 Gb/s 10 szt., SFP 1 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP, PoE
od 951 zł
router, RACK, podłączenie: Ethernet, SFP, porty: 1 Gb/s 5 szt., SFP 1 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP
od 1 076 zł
router, RACK, podłączenie: Ethernet, modem (w USB), porty: 1 Gb/s 8 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP
od 199 zł
router, RACK, podłączenie: Ethernet, porty: 100 Mb/s 5 szt., protokół kontrolny: Telnet, Web, SNMP, klonowanie MAC
od 158 zł
router, podłączenie: Ethernet, porty: 100 Mb/s 5 szt., protokół kontrolny: Web, klonowanie MAC
od 164 zł
router, podłączenie: Ethernet, porty: 100 Mb/s 5 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP
od 731 zł
router, na maszt, podłączenie: karta SIM 1 szt., LTE Сat.6 (300/50 Mb/s), porty: 100 Mb/s 1 szt., protokół kontrolny: Web, SNMP
od 219 zł
router, podłączenie: Ethernet, porty: 1 Gb/s 5 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP, PoE
od 209 zł
router, podłączenie: Ethernet, porty: 100 Mb/s 5 szt., protokół kontrolny: SSH, Telnet, Web, SNMP, PoE