Блок живлення Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1050W
Відео 2Фото 7 | Очікується у продажу 1 392 zł Високоефективний і повністю модульний блок живлення високої потужності (1050 Вт) з ультратихой системою охолодження і керованої RGB LED-підсвічуванням. Є середньою моделлю сімейства продуктів Thermaltake Toughpower iRGB PLUS, яка включає в себе блоки з вихідною потужністю 850/1050/1200 Вт. Має стильний перфорований корпусі, через отвори в якій добре видно великий малошумний 140 мм вентилятор, який підсвічується RGB-світлодіодами. Відрізняється прогресивною системою локального і віддаленого моніторингу, що дозволяє не тільки контролювати основні параметри роботи системи, але й дистанційно вимикати або перезавантажувати комп'ютер. Блок живлення Thermaltake Toughpower iRGB PLUS TPI-1050F2FDP позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для забезпечених ентузіастів і г...еймерів. Висока вихідна потужність дозволяє без проблем підключити ультрапроизводительную оверклокерську платформу або mutiGPU-конфігурацію. Високотехнологічна апаратна платформа з прогресивної схемотехнікою забезпечує видатний ККД 95% (сертифікат 80 Plus Platinum), бездоганну стабільність напруги і струм по лінії +12В до 83,3 А, що становить понад 95% паспортної потужності блока. |
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1050W |
|
Високоефективний і повністю модульний блок живлення високої потужності (1050 Вт) з ультратихой системою охолодження і керованої RGB LED-підсвічуванням. Є середньою моделлю сімейства продуктів Thermaltake Toughpower iRGB PLUS, яка включає в себе блоки з вихідною потужністю 850/1050/1200 Вт. Має стильний перфорований корпусі, через отвори в якій добре видно великий малошумний 140 мм вентилятор, який підсвічується RGB-світлодіодами.
Відрізняється прогресивною системою локального і віддаленого моніторингу, що дозволяє не тільки контролювати основні параметри роботи системи, але й дистанційно вимикати або перезавантажувати комп'ютер. Блок живлення Thermaltake Toughpower iRGB PLUS TPI-1050F2FDP позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для забезпечених ентузіастів і геймерів. Висока вихідна потужність дозволяє без проблем підключити ультрапроизводительную оверклокерську платформу або mutiGPU-конфігурацію. Високотехнологічна апаратна платформа з прогресивної схемотехнікою забезпечує видатний ККД 95% (сертифікат 80 Plus Platinum), бездоганну стабільність напруги і струм по лінії +12В до 83,3 А, що становить понад 95% паспортної потужності блока.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Модификації Thermaltake Toughpower iRGB PLUS
Ціни на Thermaltake Toughpower iRGB PLUS |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 750W | від 891 zł | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 850W | від 891 zł | 1 пропозиція | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1000W | від 1 287 zł | 1 пропозиція | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1200W | від 1 239 zł | 10 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1250W | від 1 888 zł | 1 пропозиція |