Праска Taurus Geyser Eco 2700
Фото 7 |
Taurus Geyser Eco 2700 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Geyser Eco 2700
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Taurus STI2700 żelazko parowe 2700 W tworzywo sztuczne kolor czarny Geyser | 254 zł |
Żelazko Taurus Żelazko Parowe Taurus GEYSER ECO 2700 W | 260 zł |
Taurus Geyser Eco 2700 2700w Steam Iron Czarny 918784 | 212 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →