Зимова шина Star Performer SPTS AS 245/40 R19 98W
Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Star Performer SPTS AS 245/40 R19 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Star Performer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Star Performer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Star Performer SPTS AS 245/40 R19 98W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Star Performer SPTS AS (245/40 R19 98W) J9533 | 436 zł |
Star Performer SPTS AS ( 245/40 ZR19 98W XL 4PR ) | 498 zł |
Star Performer SPTS AS ( 245/40 ZR19 98W XL 4PR ) J9533 | 492 zł |
Star Performer SPTS AS (245/40 R19 98W) J9533XX | 793 zł |
Star Performer SPTS AS ( 245/40 ZR19 98W XL 4PR ) J9533XX | 847 zł |
Star Performer SPTS AS ( 245/40 ZR19 98W XL 4PR ) | 891 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →