Opona zimowa Star Performer SPTS AS 245/40 R19 98W
Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Star Performer SPTS AS 245/40 R19 98W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Star Performer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Star Performer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Star Performer SPTS AS 245/40 R19 98W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Star Performer SPTS AS (245/40 R19 98W) J9533 | 436 zł |
Star Performer SPTS AS ( 245/40 ZR19 98W XL 4PR ) | 498 zł |
Star Performer SPTS AS ( 245/40 ZR19 98W XL 4PR ) J9533 | 492 zł |
Star Performer SPTS AS (245/40 R19 98W) J9533XX | 793 zł |
Star Performer SPTS AS ( 245/40 ZR19 98W XL 4PR ) J9533XX | 874 zł |
Star Performer SPTS AS ( 245/40 ZR19 98W XL 4PR ) | 891 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →