Рівень Stanley 1-42-923
Фото 8 |
Stanley 1-42-923 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-42-923
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Poziomnica ręczna STANLEY Pro 180 1-42-923 | 79 zł |
Poziomica STANLEY i-beam, 1200 mm | 135 zł |
Poziomnica i-beam, 120cm, 3 libelki, 1.5mm/m, alu, k.2-teowy | 105 zł |
Модификації Stanley 1-42-923
Ціни на Stanley 1-42-923 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-42-921 | від 63 zł | 5 пропозицій | ||
Stanley 1-42-922 | від 101 zł | 3 пропозиції | ||
Stanley 1-42-923 | від 79 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →