Poziom Stanley 1-42-923
Zdjęcia 8 |
Stanley 1-42-923 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-42-923
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Poziomnica ręczna STANLEY Pro 180 1-42-923 | 79 zł |
Poziomica STANLEY i-beam, 1200 mm | 135 zł |
Poziomnica i-beam, 120cm, 3 libelki, 1.5mm/m, alu, k.2-teowy | 105 zł |
Modyfikacje Stanley 1-42-923
Ceny na Stanley 1-42-923 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-42-921 | od 63 zł | 5 oferty | ||
Stanley 1-42-922 | od 101 zł | 3 oferty | ||
Stanley 1-42-923 | od 79 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →