Poziom Stanley 0-42-130
Zdjęcia 5 |
Stanley 0-42-130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 0-42-130
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Poziomnica ręczna STANLEY 0-42-130 | 26 zł |
Stanley Poziomnica kieszonkowa 85 x 47mm z magnesem (0-42-130) | 19 zł |
Poziomica kieszonkowa STANLEY, 85 x 47 mm | 33 zł |
Poziomnica kieszonkowa | 29 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości poziomicy i kątomierza Stanley 0-42-130:
- Klips do mocowania narzędzia do paska
PolecamyPorównaj w tabeli →