Самокат SMJ Sport NL 500-145
Фото 5 |
SMJ Sport NL 500-145 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SMJ Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SMJ Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SMJ Sport NL 500-145
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga 2-kołowa składana regulowana SMJ sport NL-500-145 żółto czarna 1 | 229 zł |
Hulajnoga składana aluminiowa SMJ sport NL-500-145 biało-różowa | 267 zł |
SMJ Sport, Hulajnoga Składana Ze Stokpką, Smj Nl-500-145 | 229 zł |
Hulajnoga składana aluminiowa SMJ sport NL-500-145 biało-różowa | 267 zł |
Hulajnoga składana aluminiowa SMJ sport NL-500-145 żółto-czarna | 249 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →