Самокат SMJ Sport Techno Rider (KMS-001)
Фото 8 |
SMJ Sport Techno Rider |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SMJ Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SMJ Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SMJ Sport Techno Rider
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga wyczynowa SMJ sport STUNT Techno Rider 1 | 215 zł |
Hulajnoga SMJ sport Techno Rider Niebieski (H0928) | 194 zł |
SMJ Sport, Niebiesko-czarna hulajnoga wyczynowa, Techno Rider | 190 zł |
Hulajnoga Smj Stunt Techno Rider (kolor Czarny. Niebieski) | 223 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →