Самокат SMJ Sport NL 700
Фото 7 |
SMJ Sport NL 700 |
|
Повна амортизація Super Flex System. Регулювання висоти керма з фіксацією у трьох положеннях: 88, 94.5 та 100 см.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SMJ Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SMJ Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SMJ Sport NL 700
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga miejska 2-kołowa duża składana regulowana SMJ sport NL-700-230/2 | 320 zł |
Hulajnoga SMJ sport N-700 Zielony (H0929) | 286 zł |
SMJ Sport, Hulajnoga składana aluminiowa, N-700/230 | 320 zł |
Hulajnoga składana aluminiowa SMJ Sport NL-700/230 | 299 zł |
Hulajnoga Smj NL-700-230/205 (kolor Czarny. Zielony) | 359 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →