Самокат L.A. Sports Swift 200
Фото 7 |
L.A. Sports Swift 200 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог L.A. Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі L.A. Sports.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити L.A. Sports Swift 200
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga L.A. Sports Swift Czarny (13871-14) | 299 zł |
Hulajnoga aluminiowa LA SPORTS Swift 200 mm 13871-14 | 298 zł |
Hulajnoga miejska dla dorosłych La Sports Swift 13871-14 | 439 zł |
L.A. Sports, Hulajnoga aluminiowa | 439 zł |
Hulajnoga miejska dla dorosłych La Sports Swift 13871-14 | 439 zł |
LA SPORTS HULAJNOGA ALUMINIOWA SWIFT 13871-14 | 269 zł |
Hulajnoga aluminiowa L.A. Sports SWIFT 200MM 13871-14 (kolor Czarny) | 589 zł |
Додаткові функції і можливості самоката L.A. Sports Swift 200:
- Світловідбиваючий елемент ззаду
РекомендуємоПорівняти в таблиці →